Обкладинка:
тверда
Сторінок:
420
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Рут Веа
Підзаголовок
The Lying Game
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Гра в брехню

The Lying Game

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Прохолодного червневого ранку жінка вигулює собаку в ідилічному прибережному селі Салтен уздовж припливного естуарію, відомого як Річ. Перш, ніж вона встигає його зупинити, собака кидається у воду, щоб дістати те, що спочатку здається плавучою палицею, але виявляється чимось набагато зловіснішим...

  Наступного ранку три жінки в Лондоні та його околицях – Фатіма, Тея та Ізабель – отримують повідомлення від четвертої в їхньому колись нерозлучному квартеті, Кейт. Вони завжди сподівалися, що таке повідомлення ніколи не надійде. В ньому тільки три слова: «Ти мені потрібна».

  Ці четверо були найкращими подругами в Салтені, школі-інтернаті, розташованій поблизу скель Ла-Маншу. Кожна по-своєму відрізнялася, але вони були нерозлучними і прославилися тим, що грали в брехню: розповідаючи неправду на кожному кроці й іншим учням, і викладачам, і про серйозне, і про легковажне, але все разом це було таким тривожним, що від дівчат трималися осторонь. Правила цієї гри були суворими: ніколи не брехати одна одній; відмовлятися від брехні, щойно відчуєш, що її скоро викриють. Але ця гра мала наслідки: дівчат виключили в останній рік навчання після загадкової смерті ексцентричного вчителя мистецтв Амброуза (який був і  батьком Кейт).

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Гра в брехню» – бестселер New York Times, USA Today та Los Angeles Times. Вибір Книжкового клубу Різ Візерспун.
  2. «Стільки запитань... До останньої сторінки! Зайве говорити, що я не могла відірватися від цієї книжки!» – акторка та популяризаторка читання Різ Візерспун.
  3. «Авторка “Жінки в каюті №10” знову видає книжку, від якої дрижаки», – People.
  4. «Скучили за "Великою маленькою брехнею"? Занурюйтеся в цей психологічний трилер про те, чи справді можна довіряти рідним та близьким», – Cosmopolitan.
  5. «Від авторки хітового роману “Жінка в каюті № 10”: ще один неймовірний трилер, який ви не захочете пропустити», – Bustle.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Рут Веа

  Авторка психологічних детективів і трилерів. Народилася 1977 року, здобула філологічну освіту в Манчестерському університеті. Нині живе з родиною в Брайтоні на південному узбережжі Англії. Твори Рут Веа перекладено понад 40 мовами й визнано бестселерами за версіями Sunday Times і New York Times, три її романи екранізовано.

  Блог

  Українською вийдуть ще чотири романи Рут Веа

  Українською вийдуть ще чотири романи Рут Веа

  Книжки «Жінка в каюті №10», «Гра в брехню», The It Girl та «Нуль днів» побачать світ у 2023 році.

  Блог

  Літо гостросюжетної прози від РМ

  Літо гостросюжетної прози від РМ

  Упродовж літа у нашому видавництві друком вийдуть чотири нових трилери.