Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
450
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Суперроман
Автор
Блейк Крауч
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Upgrade

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • «Ти – наступний крок у людській еволюції».

  Спочатку Логан Ремзі не був впевнений, що щось змінилося. Він просто почав відчувати трохи... гостріше. Краще зосереджуватися і виконувати по кілька завдань. Читати швидше, ліпше запам'ятовувати, потребувати менше сну.

  Але потім він вже не міг заперечувати: щось відбувається з його мозком. З його тілом. Він дивиться на світ і на оточення – навіть на тих, кого любить найбільше – зовсім по-новому.

  Правда в тому, що геном Логана хакнули. І є причина, чому він став мішенню для цього апґрейду. Причина, яка сягає у найтемнішу частину його минулого та жахливу сімейну спадщину.

  Те, що з ним відбувається, є лише першим кроком у чомусь набагато більшому, спричинить такі ж зміни для всього людства – за жахливу ціну.

  Завдяки новим здібностям Логан – єдина людина у світі, яка може зупинити це. Та, щоб мати шанс виграти цю війну, йому доведеться стати кимось іншим. Можливо, навіть не зовсім людиною.

  Та все ж він не може не замислюватися: а що, якщо це єдина надія для людства – взяти під контроль власну еволюцію?

  Upgrade – карколомна, динамічна історія, яка описує захопливу трансформацію однієї людини і спонукає замислитися про межі нашої людяності та нашого безмежного потенціалу.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Upgrade – номінант Goodreads Choice Award у категорії наукова фантастика (2022). Бестселер New York Times.
  2. Триває підготовка до екранізації роману в Amblin Partners Стівена Спілберга.
  3. «З першої сторінки стає зрозуміло, що ви в руках майстерного оповідача; Upgrade – детективний, захопливий і глибоко зворушливий роман, який досліджує саму природу того, що означає бути людиною. Зачаровує», – Алекс Майклідіс, автор бестселерів «Мовчазна пацієнтка» і «Діви».
  4. «Образний, з витриманим темпом і дуже розумний, роман Upgrade проходить тонкою межею між блискавичним трилером, і ґрунтовною науковою фантастикою. Ще одна вибухова історія від Блейка», – Енді Вейр, автор бестселерів «Марсіанин» та «Артеміда».
  5. «Блейк Крауч не прикрашає розповідь у цьому напруженому та чуттєвому дослідженні того, чим насправді є людяність – і як вона підводить нас. Надзвичайно цікавий та емоційно резонансний трилер, про який ви будете думати ще довго після того, як перегорнете останню сторінку», – Вероніка Рот, авторка бестселерів «Мітка» та «Дивергент».

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Блейк Крауч

  Народився 1978 року.

  Дебютував як письменник 2004 року, видавши трилер «Пустельні місця». 2005 року разом із дружиною переїхав до Дуранго, Колорадо, США. Там створив роман «Абандон» про однойменне шахтарське містечко в горах Сан-Хуан, яке раптово зникло 1893 року. За трилогією «Облудні сосни» Крауча створено телесеріал «Вейворд Пайнс». 2013 року письменник започаткував серію книжок про пригоди шахрайки Летті «Таємниці Летті Добеш», за якими 2016 року знято телесеріал «Гарна поведінка». Того самого року світ побачив роман фантаста «Темна матерія», у якому головний герой подорожує різними світами. Ним зацікавилася телекомпанія Sony Pictures, і тепер автор адаптує роман для екранізації.

  У 2019 році вийшов друком ще один науково-фантастичний роман Блейка Крауча —  «Повернення», який уже полюбився читачам і відзначений серед найкращих у Goodreads Choice Awards.