Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
456
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Переклад:
Ілюстрації:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Суперроман
Автор
Енджі Кім
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-966-917-533-5

Міракл-Крік

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

7 дописів у блозі

300 грн
В наявності

«Міракл-Крік» — яскравий дебют американки корейського походження Енджі Кім. Детективний роман, що не відпускає до останньої сторінки.

Авторка запрошує читача взяти участь у розслідуванні таємничого злочину, стати свідком перехресних допитів і судових баталій, де прокурор і адвокатка ведуть запеклу гру, на кону якої життя матері, звинуваченої у вбивстві власної дитини.

Але закручений сюжет — це лише одна зі складових успіху роману. Енджі Кім як ніхто розуміється на міжрасових проблемах і, що іще цінніше, на проблемах сімей, які виховують дітей з особливими потребами. Вона з неймовірною правдивістю показує світ, де жертовна любов тісно переплітається із втомою, заздрістю, соромом і навіть ненавистю. Це гостра й щемлива історія, яка не залишить байдужим нікого.

3 причини прочитати
цю книгу

  1. «Міракл-Крік» отримав нагороди «Кращий перший роман» ITW Thriller Award, Edgar Award та Anthony Award (номінація), номінації Goodreads Choice у категорії «Детективи та трилери», а також «Дебютний роман».
  2. Краща книжка квітня 2019 на Amazon. У списку кращих книжок року часописів: Time, The Washington Post, Today show, Real Simple, Kirkus, Library Journal, Chicago Public Library, BookPage та CrimeReads.
  3. «Хоча здається, що справу відкрили і закрили, у цьому потужному чтиві від Енджі Кім все не так просто», The Washington Post.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Енджі Кім

Народилася в м. Сеулі, Корея. Підлітком переїхала до США й оселилася поблизу Балтимора. Вчилася в Стенфордському університеті й Гарвардській юридичній школі. Працювала адвокаткою у Williams & Connolly, одній з провідних юридичних компаній Америки, й була редакторкою «Правничого вісника» Гарвардського університету. За свої твори вона отримала низку літературних відзнак, зокрема ґран-прі конкурсу есеїв від журналу «Glamour» і Вабашську премію за художню літературу. Авторка численних публікацій у друкованих й онлайн-ЗМІ: The New York Times, Salon, Slate, The Southern Review, Sycamore Review, Asian American Literary Review, PANK. «Міракл-Крік» — перша окремо видана книжка письменниці. Зараз Енджі Кім живе в Північній Вірджинії зі своїм чоловіком і трьома синами й працює над наступним романом.

Блог

Енджі Кім «Міракл-Крік»

Енджі Кім «Міракл-Крік»

Найкраще і водночас найгірше те, що все це – непередбачувані наслідки помилок однієї хорошої людини. Енджі Кім «Міракл-Крік» Чи винна Елізабет Ворд в смерті сина? Безперечно. Але не більше, ніж інші. Бо в основі лежить брехня, а брехня зобов'язує.

Блог

До дня народження «Рідна мова»: ваші ідеальна весняна книжка (тест)

До дня народження «Рідна мова»: ваші ідеальна весняна книжка (тест)

Вибирайте захопливе чтиво разом з нашим коротким тестом. Можливо, вам випаде книжка зі списку бажань, а, можливо, щось зовсім несподіване.

Блог

Обираємо «Суперроман» до душі (тест)

Обираємо «Суперроман» до душі (тест)

Допомагаємо підібрати книжку з серії «Суперроман» для літнього (та й не тільки) читання за кількома критеріями. Почнемо?

Блог

Детективам час: трилери, які чіпляють з перших сторінок

Детективам час: трилери, які чіпляють з перших сторінок

Осінь – пора не тільки для затишних читань, вона ще й прекрасно підходить для детективів та трилерів. Туманні ранки налаштовують на містичний настрій, а глибока вечірня темрява може ховати у собі, що завгодно. Що читати, щоб до мурашок? Що читати, щоб книжку неможливо було відкласти до кінця? Маємо кілька ідей.

Блог

«Життя, яке можна переграти, – це не життя»: рецензія на «Повернення» Блейка Крауча

«Життя, яке можна переграти, – це не життя»: рецензія на «Повернення» Блейка Крауча

Хотіли б повернутися та перетворити свій найгірший спогад на щось хороше та приємне? Упевнена, що в кожного з нас в минулому є щось таке. Але якими будуть наслідки, якщо ми, люди, втрутимось у спогади й почнемо їх змінювати?

Блог

«Брехня стане відомою», – рецензія на «Міракл-Крік» Енджі Кім

«Брехня стане відомою», – рецензія на  «Міракл-Крік» Енджі Кім

Будь-яка брехня рано чи пізно стане відомою. Але чому ж ми все одно продовжуємо говорити неправду, прикриваючись загальним благом? На такі думки наштовхує роман Енджі Кім «Міракл-Крік». Дебютна книжка авторки і дуже вдала.

Блог

Романи про материнство: 5 книжок для весняних читань

Романи про материнство: 5 книжок для весняних читань

П’ять історій випробувань, які переживають жінки, наважуючись стати матерями. Тут про мам, які готові заради своїх дітей на все, про любов, яка квітне разом з усмішкою малечі, і про те, що для щастя, виявляється, треба не так багато.