Новинки
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
448
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Новинки
Новинки
Жанр:
художня література
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Роберт Дуґоні
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-617-8373-57-3

Її смертельна гра

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

3 дописи у блозі

450 грн
В наявності

Кіра Дуґґан встигла чудово показати себе на службі в прокуратурі. Однак крах в особистих стосунках зі старшим колегою змусив її шукати нової роботи в адвокатській конторі свого батька. На жаль, становище фірми останнім часом похитнулося через алкоголізм її засновника. Проте амбітна дівчина сподівається відновити репутацію контори й чекає на гучну справу. Їй випадає такий шанс: загадкова смерть дружини одного з найбагатших людей Сієтла сколихнула місто. І ось Кіра Дуґґан, талановита гросмейстерка, вступає у складну гру, де на кону добре ім’я та воля підозрюваного, доля сімейної юридичної фірми та кар’єра самої Кіри. Адвокатка вважає, що найгірше — грати проти прокурора Міллера Амброуза, її колишнього коханця, який палає бажанням помсти. Проте за лаштунками цієї справи стоїть інший, набагато страшніший і вміліший гравець…

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Оригінальна назва книжки: Her Deadly Game

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Роман «Її смертельна гра» – у ТОП-20 бестселерів Amazon у категоріях юридичні трилери, трилери про вбивства та кримінальні трилери.
  2. «Динамічна юридична інтрига, яку можна покращити тільки започаткувавши з неї нову серію», – Kirkus Reviews.
  3. «Правосуддя рідко буває таким переконливим», – Criminal Element.
  4. «Одна з найкращих книжок-головоломок! Я мчала сторінками, наповненими переконливими персонажами та майстерністю перемагати у грі, відчайдушно бажаючи дізнатися відповіді: хто це зробив і як. Я піду за Робертом Дуґоні будь-куди», – авторка бестселерів Ліза Ґарднер.
  5. «Роберт Дуґоні зробив це знову – створив заплутану історію-головоломку з однією з найприємніших приголомшливих кінцівок, яких я вже давненько не читала. Частково таємниче вбивство, частково драма в залі суду, частково дослідження характеру шахового генія і адвокатки Кірі Дуґґан – “Її смертельна гра” змусить вас читати до пізньої ночі», – Енджі Кім, авторка бестселера «Міракл-Крік».

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Роберт Дуґоні

Блог

Містері: коротко про популярний жанр гостросюжетної літератури

Містері: коротко про популярний жанр гостросюжетної літератури

Написання містері роману нагадує створення пазла. Найбільший виклик для автора у цьому жанрі – визначитися, коли саме додавати певні фрагменти інформації, щоб читач не втрачав цікавості і дочитав історію аж до фінального великого викриття.

Блог

Новинки квітня Видавництва «РМ»

Новинки квітня Видавництва «РМ»

Щомісяця публікуємо дайджест новинок та додруків Видавництва «РМ». Для вашої зручності кожну книжку наводимо з лаконічною характеристикою.

Блог

Уривок з психологічного трилера «Її смертельна гра» Роберта Дуґоні

Уривок з психологічного трилера «Її смертельна гра» Роберта Дуґоні

«Її смертельна гра» – захопливий психологічний трилер, юридична загадка і судові баталії, головною героїнею яких є адвокатка і гросмейстерка Кіра Дуґґан.