Обкладинка:
тверда
Сторінок:
450
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Ліса Джуелл
Підзаголовок
None of This Is True
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Ніщо з цього не правда

None of This Is True

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • На святкуванні свого сорок п’ятого день народження у місцевому пабі популярна подкастерка Алікс Саммерс зустрічається з сором'язливою жінкою на ім’я Джозі Фейр. Виявляється, Джозі теж святкує свій сорок п’ятий день народження. Вони – іменинниці-близнюки!

  За кілька днів Алікс і Джозі знову випадково бачаться, цього разу біля школи, де вчаться діти Саммерсів. Джозі слухає подкасти Алікс і вважає, що може стати цікавою темою для нової серії. Вона каже, що перебуває на порозі великих змін у житті.

  Життя Джозі здається дивним і складним, і, хоч Алікс тривожить нова знайома, вона не може встояти перед спокусою продовжувати працювати над подкастом. Поступово вона починає розуміти, що Джозі приховувала дуже темні таємниці, і перш ніж вона це усвідомлює, Джозі вже проникла в її життя – і в її дім.

  Але так само швидко, як прийшла, Джозі зникає. Лише тоді Алікс дізнається, що та залишила по собі жахливий спадок, і що Алікс сама стала темою свого подкасту про справжні злочини, а її життя та життя її сім’ї в смертельній небезпеці.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. В ТОП-продажів Kindle Store на Amazon.
  2. «Ліса Джуелл демонструє найкращу форму з цією темною та гарячковою книжкою – моторошнішою, заплутанішою та переконливішою, ніж будь-коли», – Рут Веа, авторка низки бестселерів.
  3. «Похмурий, непевний роман, у якому ніхто не є тим, ким здається. Коли в цій історії розкривається ще одна захоплива історія, читачі знімають шар за шаром, щоб знайти прагнення помсту, роздуми про шкоду, завдану минулим, і персонажів, які могли б зайти в кімнату і сісти на ваш диван. Джуелл зміцнює свою позицію королеви романів, де персонажі вирішують усе», – Ґілліан Макаллістер, авторка бестселера Wrong Place, Wrong Time.
  4. «Надзвичайно похмура, розумна і викликає залежність – книжка Ліси Джуелл в найкращому прояві. Ця історія не давала мені спати до пізньої ночі та переслідувала у снах!» – Люсі Фолі, авторка бестселера «Список запрошених».
  5. «Надзвичайно темна і крутіша за будь-яку головоломку», – Джоджо Мойєс, авторка низки бестселерів.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Ліса Джуелл