Новинки
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
336
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Новинки
Новинки
Жанр:
художня література
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Ліса Джуелл
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-617-8373-56-6

Ніщо з цього не правда

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

400 грн
В наявності

Святкуючи свій сорок п’ятий день народження в місцевому пабі, популярна подкастерка Алікс Саммерс зустрічається зі скромною жінкою, такою собі Джозі Фейр. Виявляється, Джозі також відзначає своє сорокап’ятиріччя. За кілька днів їхні шляхи знову перетинаються. Послухавши подкасти Алікс, Джозі вирішує, що могла б зацікавити слухачів своєю історією, і каже, що стоїть на порозі великих змін.

Життя Джозі здається дивним та складним, і, хоч Алікс бентежить поведінка її героїні, вона не може встояти перед спокусою продовжувати подкаст. Поступово вона усвідомлює, що Джозі приховує дуже темні історії. Але Джозі вже встигла проникнути в життя Алікс — і в її дім.

Утім, жінка зникає так само несподівано, як і з’явилася. Лише тоді Алікс дізнається, що Джозі залишила по собі дещо страхітливе, і розуміє, що сама стала героїнею власного подкасту про реальні злочини. Їй та її сім’ї загрожує смертельна небезпека.

То хто така Джозі Фейр? І що вона скоїла?

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Оригінальна назва книжки: None of This Is True

5 причин прочитати
цю книгу

  1. «Ніщо з цього не правда» – переможець The British Book Awards (2024) у категоріях детектив & трилер та найкраща аудіокнижка. Номінант Goodreads Choice Award у категорії трилер та детектив (2023). Бестселер Amazon.
  2. «Ліса Джуелл демонструє чудову письменницьку форму цією темною і гарячкою книжковою мрією – ще моторошнішою, заплутанішою та переконливішою», – Рут Веа, авторка низки гостросюжетних бестселерів.
  3. «Похмурий, підступний роман, у якому жоден персонаж не є тим, ким здається. В цій історії проявляється ще одна захоплива історія, і читачі знімають шар за шаром, щоб розкрити прагнення помсти, роздуми про шкоду, завдану минулим, і персонажів, які могли б зайти в кімнату і сісти на ваш диван. Джуелл зміцнює свою позицію королеви романів, в яких персонажі вирішують усе», – Ґілліан Макаллістер, авторка бестселера «Не в тому місці не в той час».
  4. «Ця книжка – надзвичайно похмура, продумана і не відпускає – Ліса Джуелл перевершила себе. Ця історія не давала мені спати до пізньої ночі й переслідувала у снах!» – Люсі Фолі, авторка бестселера «Список запрошених».
  5. «Надзвичайно темна історія, яка ламає голову більше за головоломки», – Джоджо Мойєс, авторка низки бестселерів.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Ліса Джуелл

Блог

Містері: коротко про популярний жанр гостросюжетної літератури

Містері: коротко про популярний жанр гостросюжетної літератури

Написання містері роману нагадує створення пазла. Найбільший виклик для автора у цьому жанрі – визначитися, коли саме додавати певні фрагменти інформації, щоб читач не втрачав цікавості і дочитав історію аж до фінального великого викриття.