Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Саллі Гепворт
Підзаголовок
The Good Sister
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Хороша сестра

The Good Sister

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Тільки одного разу Роуз не змогла мене зупинити, і ця помилка переслідуватиме мене все життя…

  Ферн Касл працює в місцевій бібліотеці. Тричі на тиждень вона вечеряє зі своєю сестрою-близнючкою Розою. Ферн максимально уникає натовпів, яскравого світла та гучних звуків. Ферн має ретельно структуроване життя, і порушувати її розпорядок може бути... небезпечно.

  Коли Роуз дізнається, що не може завагітніти, Ферн бачить свій шанс віддячити сестрі за все, що та зробила для неї.  Їй просто потрібно знайти батька. Це просто.

  Місія Ферн похитне основи життя, яке вона ретельно вибудувала для себе, і розбурхає темні таємниці минулого в цій дивовижній, насиченій і шокуючій історії про те, що приховують сім’ї.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Хороша сестра» – лауреатка премії Davitt Award за найкращий роман для дорослих (2021).
  2. Номінантка Goodreads Choice Award в категорії детектив та трилер (2021).
  3. «Приголомшливо розумний трилер, подвійне напруження створене не одним, а двома ненадійними оповідачами», – People.
  4. «Закручена історія викривлених спогадів і спотворених уявлень, які змусять шанувальників психологічних трилерів сказати: “Вау, я цього не очікував”», – Library Journal.
  5. «Гостра проза допомагає розгорнути заплутаний сюжет до моторошного, але захопливого завершення. Справжня насолода для шанувальників побутових драм», – Publishers Weekly.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Саллі Гепворт

  Саллі Гепворт завжди мріяла бути письменницею. Вона багато мандрувала, жила у Великобританії, Канаді, Сінгапурі, де працювала у сфері управління персоналом. Перший роман Гепворт написала, коли чекала на первістка. Книжка побачила світ у 2014 році в Німеччині. А вже наступного року з’явилася друга книжка письменниці – «Секрети акушерок», що стала бестселером, перекладеним на багато мов. Саллі Гепворт пише про проблеми жінок, досліджує непрості сімейні стосунки. «Свекруха» — п’ята книжка Саллі Гепворт, в якій напружений детективний сюжет поєднується з тонкою психологією. Саллі живе в Мельбурні, Австралія, з чоловіком і трьома дітьми.

  Блог

  Три романи Саллі Гепворт вийдуть українською у 2024 році

  Три романи Саллі Гепворт вийдуть українською у 2024 році

  Серію «Гостросюжетна проза» у 2024 році поповнить низка побутових трилерів Саллі Гепворт.