Обкладинка:
тверда
Сторінок:
500
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Автор
Джанель Браун
Підзаголовок
Pretty Things
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Звабливі речі

Pretty Things

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Двоє надзвичайно різних жінок: одна – злодійка, інша – спадкоємиця, об'єднанні шахрайством століття.

  Колись Ніна думала, що освіта мистецтвознавиці стане початком чудової кар'єри. Ця мрія розбилась, тож тепер дівчина краде дрібнички в багатих діточок у Лос-Анджелесі разом зі своїм бойфрендом-ірландцем Лакланом. Ніна вчилась у найкращих: її мати була шахрайкою-віртуозкою, яка намагалась дати доньці гідне дитинство, незважаючи на буремне життя. Та, коли мати захворіла, Ніна ризикнула всім, щоб допомогти їй, навіть якщо це означає небезпечну аферу.

  Ванесса – спадкоємиця старих грошей, яка хотіла залишити слід в історії. Натомість стала Instagram-інфлюенсеркою, яка подорожує світом, отримує безкоштовний одяг та інші речі, позує для фото в екзотичних місцях. Та за цим розкішним фасадом життя, позначене трагедією. Після розірваних заручин Ванесса повертається у величезний родинний маєток в горах: будинок, який зберігає темні таємниці не тільки Ванесси, а й загубленої у минулому Ніни.

  Шляхи Ніни, Ванесси та Лаклана перетинаються тут, на холодному березі озера Тахо. Ця зима стане порою прагнень та бажань, дволикості та помсти.

  Двоє яскравих, але зранених жінок намагаються вижити у грі, побудованій на обмані та руйнуванні. Яким же буде її фінал?

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Джанель Браун

  Блог

  «Звабливі речі» Джанель Браун вийдуть українською

   «Звабливі речі» Джанель Браун вийдуть українською

  Трилер Джанель Браун «Звабливі речі» (Pretty Things), екранізацію якого з Ніколь Кідман у головній ролі готує стрімінговий сервіс Amazon, вийде українською у серпні-вересні 2022 року. Перекладає Сергій Ковальчук.