Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Саллі Гепворт
Підзаголовок
The Soulmate
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Споріднена душа

The Soulmate

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • На кручі стоїть будиночок. Дім мрії Ґейба та Піппи в сонному прибережному містечку. Але їхній ідеальний будинок приховує дещо зловісне. Високі кручі стали популярним місцем для тих, хто хоче покінчити з життям. Знову й знову вночі Ґейб приходить на допомогу, буквально відмовляючи людей від кроку в безодню. Поки він не перестає це робити.

  Коли Піппа виявляє, що Ґейб знав жертву, виникають запитання... Чи стрибнула вона? Чи її штовхнули?

  І чи збрехав би Ґейб, кохання всього її життя, її споріднена душа? Коли ідеальний фасад шлюбу починає тріщати, розкриваються найглибші та найтемніші таємниці.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Споріднена душа» – вибір книжкового клубу Book of the Month Club.
  2. В 20 найочікуваніших трилерів 2023 року за версією Buzzfeed.
  3. «Симпатичні персонажі в поєднанні з сильними темами провини, кохання та вірності спонукають читачів задуматися про силу самообману. Рекомендовано шанувальникам Ліан Моріарті та Фіони Бартон», – Booklist.
  4. «“Споріднена душа” — ідеальний трилер. Заплутаний, захоплюючий, я знаю, що слід лягати спати, але з ним не спатиму принаймні до третьої ночі. А ще він проникає в саме темне серце шлюбу, ставлячи питання про довіру, вірність, таємниці, які ми зберігаємо, і те, що ми будемо робити заради кохання», – Рейчел Гокінз, авторка бестселерів New York Times.
  5. «Найсвіжіша динамічна книжка від геніальної Саллі Гепворт. Майстерно написана, щоб тримати читачів на краєчку стільця в напруженні, “Споріднена душа” досліджує любов і відданість, а також те, як далеко ми готові піти заради сім’ї. Я проковтнула цю книгу!» – Мері Кубіца, авторка бестселера Local Woman Missing.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Саллі Гепворт

  Саллі Гепворт завжди мріяла бути письменницею. Вона багато мандрувала, жила у Великобританії, Канаді, Сінгапурі, де працювала у сфері управління персоналом. Перший роман Гепворт написала, коли чекала на первістка. Книжка побачила світ у 2014 році в Німеччині. А вже наступного року з’явилася друга книжка письменниці – «Секрети акушерок», що стала бестселером, перекладеним на багато мов. Саллі Гепворт пише про проблеми жінок, досліджує непрості сімейні стосунки. «Свекруха» — п’ята книжка Саллі Гепворт, в якій напружений детективний сюжет поєднується з тонкою психологією. Саллі живе в Мельбурні, Австралія, з чоловіком і трьома дітьми.

  Блог

  Три романи Саллі Гепворт вийдуть українською у 2024 році

  Три романи Саллі Гепворт вийдуть українською у 2024 році

  Серію «Гостросюжетна проза» у 2024 році поповнить низка побутових трилерів Саллі Гепворт.