Новинки
Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
672
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Новинки
Новинки
Жанр:
художня література
Серії
Суперроман
Автор
Клер Ломбардо
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-966-917-706-3

Так весело нам ще ніколи не було

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

400 грн
В наявності

Мерилін і Девід познайомилися у 70-ті — і відтоді ніколи не розлучалися. Їхнім чотирьом дочкам, у кожної з яких далеко не простий характер, стосунки батьків здаються досконалими.

Дівчата шукають себе, переживають злети й падіння, та якоїсь миті доходять висновку, що жодній із них не судилося пізнати таке щастя, яке мають батьки. Та чи це справді так?

Усе загострюється, коли з’являється Джона — син однієї з дочок, якого та таємно народила зовсім молодою і віддала на всиновлення. З появою хлопця задавнені проблеми стають більш очевидними, і всі розуміють, що так чи інакше їх необхідно вирішувати.

Ця книжка — відверта сімейна сага. Клер Ломбардо досліджує життя, любов та неминучі зміни, що відбуваються в родині Соренсонів упродовж більш ніж сорока років.

Можливо, шлюб у тому й полягає, що хтось один не знаходить собі місця від тривоги й хвилювань, аби інший міг спокійно спати всю ніч.

Як то, мабуть, важко бути єдиним чоловіком у сім’ї, де самі лише жінки. Важко їм перечити. Важко поставити свої почуття й емоції на перше місце. Важко усвідомити й визнати ці емоції, бо звик одвічно ними нехтувати.  

Якби хтось попросив її описати їхній шлюб, вона би змалювала це як якесь дивне почуття, бажання бути поруч і водночас за тисячі кілометрів одне від одного.

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Роман «Так весело нам ще ніколи не було»  номінант Longlist у категорії Women's Prize for Fiction та Goodreads Choice Award у категоріях «Художня література» та «Дебютний роман».
  2. HBO працює над серіальною екранізацією роману з Емі Адамс та Лорою Дерн.
  3. «Блискучий дебютний роман, що яскраво зображає найпотаємніші сфери людського життя. Ломбардо так майстерно занурюється у внутрішній світ та думки героїв, що вони стають близькими друзями читача. Завдяки кмітливості авторки найбуденніші миті перетвоюють на захопливі історі», Рут Рейхл, Los Angeles Times.
  4. «Ви полегшено зітхнете, що народилися не в цій дивакуватій родині, але отримаєте величезне задоволення, читаючи про неї», People Magazine.
  5. «Зворушливе, глибоке й іронічне дослідження сімейного життя та сестринства», The Sunday Times.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Клер Ломбардо

Клер Ломбардо здобула ступінь магістра у сфері художньої літератури на Письменницькому воркшопі в Айові

Її дебютний роман «Так весело нам ще ніколи не було», одразу опинився у списку бестселерів New York Times і перекладений десятком мов.

Клер працювала соціальним працівником, а зараз викладає письменницьку майстерність.

«Так весело нам ще ніколи не було» адаптовують як серіал.

Блог

Велике літнє передзамовлення новинок «Рідної мови»

Велике літнє передзамовлення новинок «Рідної мови»

В липні у видавництві «Рідна мова» виходять друком довгоочікувані продовження улюблених серій, сімейна сага, напружений трилер та ідеальний роман для відпустки.

Блог

Що почитати у відпустці: п’ять книжкових мандрівок

Що почитати у відпустці: п’ять книжкових мандрівок

Збиратись у відпустку – приємні клопоти, але яку з собою в дорогу взяти книжку? Як вибрати? Одна умова обов’язкова – з цікавим сюжетом, а от товстеньку чи більш-менш струнку – вирішувати вам. Допоможемо зорієнтуватись в новинках «Рідної мови».