Обкладинка:
тверда
Сторінок:
624
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Великий роман
Автор
Крістін Генна
Формат:
140*215 мм
ISBN:
978-617-8248-66-6

Велика глушина

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

5 дописів у блозі

450 грн
В наявності

Пройшовши В’єтнамську війну, Ернт Оллбрайт повертається додому іншим. Ніколи не знаєш, у якому він настрої. Вчергове втративши роботу, Ернт кидає все і переїжджає з родиною на північ, на Аляску, щоб жити вільно на справді дикій місцині Америки.

Тринадцятирічна Лені — заручниця бурхливих стосунків батьків. Дівчина сподівається, що, переїхавши у новий штат, почне нове життя. А її мама, Кора, заради коханого чоловіка зробить що завгодно і поїде світ за очі — навіть у невідомість.

Спершу Оллбрайтам здається, що Аляску їм подарував сам Бог. Переїхавши у дикий, далекий від цивілізації закуток штату, Ернт, Кора і Лені знаходять нових друзів — сильних чоловіків і ще сильніших жінок, які понад усе цінують незалежність. Оллбрайти швидко призвичаюються до нового життя.

Однак узимку Аляска поринає у темряву… Психіка Ернта не витримує, і в сім’ї знову починаються проблеми. У маленькому, вкритому снігом будиночку, під покровом північної ночі мама й дочка усвідомлюють страшну правду: їм не допоможе ніхто. Врятуватися у цій глушині можуть тільки вони самі…

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Роман «Велика глушина» – лавреат премії Goodreads Choice Award в категорії історична проза (2018), номінант премій Audie Award (2019) в категорії проза та Book of the Month Book of the Year Award (2018).
  2. «Епічний атмосферний роман, який досліджує людське бажання пережити немислиме», – Real Simple magazine.
  3. «Генна яскраво описує природну красу і небезпеку Аляски та малює переконливий портрет сім’ї, яка переживає кризу, і громади, що стоїть на порозі змін», – Booklist.
  4. «Генна перетворює записане слово на чудову прозу... У цьому романі чимало людей переживають важкі часи, й авторка співчутливо фіксує їхні страждання. Майстерно демонструє, як любов, смерть і народження проходять повне коло життя», – RT Book Reviews.
  5. «У найсвіжішому романі від Генни місцина сувора й похмура, але юна героїня вчиться приймати це та відкривати своє справжнє Я... Читачі оцінять проникливість історії та нерозривний зв’язок між матір’ю та дитиною», – Library Journal.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Крістін Генна

Блог

Два романи Крістін Генни вийдуть українською

Два романи Крістін Генни вийдуть українською

Українські переклади романів «Велика глушина» (The Great Alone) та «Чотирьох вітрів» (The Four Winds) побачать світ навесні 2022 року.

Блог

План випуску художньої літератури та нонфікшну на 2022 рік. Частина I

План випуску художньої літератури та нонфікшну на 2022 рік. Частина I

Цікаво дізнатись, що ж вийде друком найближчим часом. Готуємо у першому кварталі низку продовжень улюблених серії, захопливі романи знайомих та нових авторів.

Блог

Рецензія на роман «Чотири вітри» Крістін Генни

Рецензія на роман «Чотири вітри» Крістін Генни

1921-1940 роки – складні для Америки часи – Велика депресія, коли деякі штати в США страждали від посухи і пилових бур, а фермери й їхні родини мусили кидати домівки й шукати долі в інших місцях, де їх ніхто не чекав.

Блог

Книжковий Арсенал проведе ярмарок у новому форматі. Що про це думають видавці?

Книжковий Арсенал проведе ярмарок у новому форматі. Що про це думають видавці?

Цього року ярмарок Книжкового Арсеналу відбудеться за посередництва книгарень. Запитали, що про це думають видавці.

Блог

5 щемких книжок за версією наших читачів

5 щемких книжок за версією наших читачів

Романи, які викликають сльози, книжки, які глибоко зворушують та змушують співпереживати персонажам, тексти, які не залишають байдужим, щойно перегорнеш першу сторінку. Ми зібрали такі книжки для цієї добірки.