Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Авторська серія
Автор
Медді Довсон
Підзаголовок
Matchmaking for Beginners
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Сватання для початківців

Matchmaking for Beginners

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • До дилогії входять романи:
  «Сватання для початківців»
  «Щаслива катастрофа»

  Марні МакҐров хотіла б звичайного життя: чоловіка, дітей та мінівен у передмісті. Вона виходить заміж за чоловіка своєї мрії, і впевнена, що саме таке життя отримає. Потім Марні зустрічає Блікс Голлідей, дратівливу двоюрідну тітку нареченого, природжену сваху, і та каже, що скоро все зміниться. Саме так і стається, саме так, як сказала Блікс.

  Коли шлюб закінчується після двох жалюгідних тижнів, Марні, зрозуміло, шокована. А ще більше її шокує те, що Блікс заповіла їй будинок у Брукліні разом з своїм незавершеними «проєктами»: розбитими серцями, дивакуватими друзями і сусідами, які тікають від власного щастя. Марні не вважає, що вона якась особлива, але Блікс якимось чином знала, що може передати їй свої таланти свахи.

  Блікс була права й у тому, що дещо Марні доведеться вивчити з власних помилок: те, що кохання важко розпізнати, а ті, хто найбільше відштовхує любов, часто найбільше її потребують.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Медді Довсон

  Блог

  Романтична проза Медді Довсон поповнить «Авторську серію»

  Романтична проза Медді Довсон поповнить «Авторську серію»

  Дилогія американської письменниці Медді Довсон «Сватання для початківців» (Matchmaking for Beginners) та «Щаслива катастрофа» (A Happy Catastrophe) вийде друком у видавництві «Рідна мова» у 2022 році. Перекладає Анастасія Дудченко.