У друці
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
448
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
У друці
У друці
Жанр:
художня література
Серії
Авторська серія
Автор
Дженнi Колґан
Формат:
140*215 мм
ISBN:
978-966-917-618-9

Книгаренька щастя на березі

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

250 грн
 • Немає в наявності

 • Дженні Колґан упевнено ввійшла до читацького простору України. Книжка «Маленька книгарня щастя», видана українською в 2020 році, одразу полюбилася читачам й не полишає списку бестселерів.

  Події нової книжки відомої британської письменниці, яку пропонує українському читачеві видавництво «Рідна мова» цьогоріч, також відбуваються в Шотландії, на березі озера Лох-Несс. Жителька Лондона Зої їде з маленьким сином працювати нянею до маєтку «Буковий гай», де вона ще й підмінить у книгарні на колесах вагітну Ніну, пригодам якої присвячено першу книжку. Сповнена тонкого англійського гумору нова оповідь ще драматичніша і насиченіша подіями. Це справжня феєрія любові й щирості!

  І хай ця концепція — що можна з кимось потоваришувати, просто розглянувши його чи її книжкову полицю, — видається химерною, але Зої в неї гаряче вірила.

  Якби запитати Кірсті, чи подобається їй вчителювати, вона сказала б, що дуже, якщо не враховувати дітей, адміністрацію, необхідність виставляти оцінки, інших вчителів, уряд, години навантаження та зарплатню.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Маленька книгарня щастя», видана українською в 2020 році, одразу сподобалась читачам й не полишає списку бестселерів.
  2. «Прекрасний роман... Сюжет правдоподібний і приємно читається... Дженні Колґан мислить нестандартно та створила незабутню книжку», – RT Book Reviews.
  3. «Загубитись на сторінках прози Дженні Колґан – найсмачніший, найкомфортніший та найприємніший смаколик, який в мене був останнім часом», – Джейн Ґрін, авторка бестселерів New York Times.
  4. Дженні Колґан – авторка низки романтичних комедій та науково-фантастичних романів, зокрема писала історії для легендарного серіалу ВВС «Доктор Хто».
  5. Дженні Колґан пише під власним іменем, а також під псевдонімами Джейн Бітон та Дж.Т. Колґан.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Дженнi Колґан

  Народилась 14 вересня 1972 року у Прествіку, Шотландія.

  Авторка низки романів-бестселерів, серед яких «Маленька книгарня щастя» та Summer at the Little Beach Street Bakery.

  Лауреатка премії Мелісси Нейтан (Melissa Nathan Award) категорії «Романтична комедія» (2012) за книжку Meet Me at the Cupcake Café, яка увійшла до ТОП-10 бестселерів Sunday Times.

  Отримала премію RNA Romantic Novel of the Year Award за роман Welcome to Rosie Hopkins' Sweetshop of Dreams (2013).

  Блог

  Дженні Колґан «Маленька книгарня щастя»

  Дженні Колґан «Маленька книгарня щастя»

  «Книги втішали її, коли їй було сумно, крали самотність, вони були її друзями. Вони зцілювали їй серце, коли воно розбивалося, вселяли надію, коли вона падала духом».