Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Затишне читання
Автор
Медді Довсон
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-617-8280-96-3

Щаслива катастрофа

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

6 дописів у блозі

450 грн
В наявності

Видання містить ексклюзивну листівку від авторки для українських читачів!

До дилогії входять романи:

Марні Макґров і Патрик Ділейні закохані одне в одного й живуть разом уже кілька років, достатньо, щоб зрозуміти, що в парі неможливо досягти ідеальної злагоди. І все ж таки є дещо, над чим, можливо, варто було б замислитися: Марні експресивна — Патрик заглиблений у себе. Вона радіє змінам — він віддає перевагу стабільності. Вона бачить шлюб і батьківство в їхньому майбутньому, а йому закриває обрій тінь трагедії, що сталася раніше.

І ось восьмирічний сюрприз із минулого Патрика з’являється на порозі, вдирається в їхні життя — і це перевертає все. Хоча це не зовсім ті зміни, які вона передбачала, Марні вмить сприймає їх як появу сім’ї. Але Патрик, боячись нового болю, тікає в себе. Раптом дві дуже різні частини прекрасного цілого стає дедалі важче сумістити. Як Марні може довіряти магії Всесвіту, коли він, здається, робить усе можливе, щоб збити її з ніг?

Але в деяких історіях кохання варто почекати. І взагалі, що таке кохання без дещиці хаосу?

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Оригінальна назва книжки: A Happy Catastrophe

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Бестселер Washington Post та Amazon Charts.
  2. «Чудовий, легкий, як повітря, роман, який успішно перетинає межу між солодким і мудрим, але без дурниць… Просто захоплює від початку і  до кінця», – Associated Press.
  3. «Наповнена діями, привабливими персонажами, що розвиваються, і крутою комедією книжка Довсон сподобається читачам, які шукають історію, яка буде водночас приємною та змістовною. Персонажі зростають через подолання перешкод, а фінал – чесний і щасливий», – Booklist.
  4. «Це історія і нерозділеного, і взаємного романтичного кохання, а ще прекрасної дружби, яка виникає між двома жінками на протилежних кінцях життя. Це справжня перлина – книга, написана з теплом, гумором і напругою, свідченням істини, що любов – це все», – Ненсі Стар, авторка бестселера «Сестри. Одна, дві, три».
  5. «“Сватання для початківців” запало мені в серце, тягнучи за собою зливу золотих блискіток. Довсон створила чарівний світ, населений персонажами, настільки привабливими та реальними, що здається, ніби вони можуть зайти на чашку кави. Смішна, мудра та зворушлива історія про закоханість – в болісному, безладному, радісному житті», – Керрі Енн Кінг, авторка бестселерів Closer Home і I Wish You Happy.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Медді Довсон

Блог

Романтична проза Медді Довсон вийде українською

Романтична проза Медді Довсон вийде українською

Дилогія американської письменниці Медді Довсон «Сватання для початківців» (Matchmaking for Beginners) та «Щаслива катастрофа» (A Happy Catastrophe) вийдуть друком у 2023-2024 роках. Перекладає Оксана Дятел.

Блог

Книжки, в яких сніжить

Книжки, в яких сніжить

Добірка книжок, які ідеально пасують до зимового читання, – від історій про кохання до гостросюжетної прози у нашому матеріалі.

Блог

Новинки грудня Видавництва «РМ»

Новинки грудня Видавництва «РМ»

Щомісяця публікуємо дайджест новинок та додруків Видавництва «РМ». Для вашої зручності кожну книжку наводимо з лаконічною характеристикою.

Блог

Книжки, які ідеально пасують до кожного місяця. Частина ІІ

Книжки, які ідеально пасують до кожного місяця. Частина ІІ

Добірка книжок з вайбом місяців першого півріччя – від історій, які найкраще читати на старті року, до тих, з якими так добре зустрічати весну й літо, – може стати читацьким планом на наступні пів року.

Блог

10 наших книжок з кольоровим зрізом. Частина перша

10 наших книжок з кольоровим зрізом. Частина перша

Естетика наших кольорових зрізів не тільки доповнює дизайн обкладинки, а й бере натхнення з сюжету. Проглянемо нашу першу десятку книжок з кольоровими зрізами?

Блог

Уривок з романтичної історії «Щаслива катастрофа» Медді Довсон

Уривок з романтичної історії «Щаслива катастрофа» Медді Довсон

«Щаслива катастрофа» – друга і заключна частина зворушливої дилогії, яку відкриває роман «Сватання для початківців». Що відбувалося у життях персонажів далі?