Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Затишне читання
Автор
Медді Довсон
Підзаголовок
A Happy Catastrophe
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Щаслива катастрофа

A Happy Catastrophe

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • До дилогії входять романи:
  «Сватання для початківців»
  «Щаслива катастрофа»

  Від авторки бестселера «Сватання для початківців» роман про кохання, переживання втрати та чудову галасливу сім'ю.

  Марні МакҐров та Патрик Ділейні закохані вже кілька років, достатньо, щоб зрозуміти, що вони неідеальні, але ідеально підходять одне одному. Та все ж дечому варто приділити увагу. Марні  – кипуча енергія, він постійно замислений. Вона розквітає у змінах, він віддає перевагу стабільності. Вона бачить шлюб і батьківство в їхньому майбутньому, він не може бачити далі тіні попередньої трагедії.

  Коли восьмирічний сюрприз з Патрикового минулого з'являється на їхньому порозі, життя кардинально змінюється. Хоча це зовсім не ті зміни, які уявляла Марні, та, схоже, вони миттєво стали сім'єю. Та Патрик, боячись нового болю, заглиблюється в себе. Зненацька дві дуже різні частини красивої головоломки все менше і менше пасують одне одному. Як може Марні довіряти магії всесвіту, коли та, здається, робить все, щоб збити її з ніг?

  Деякі історії кохання потребують вичікування. Та й яке кохання без невеличкого хаосу?

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Бестселер Washington Post та Amazon Charts.
  2. «Чудовий, легкий, як повітря, роман, який успішно перетинає межу між солодким і мудрим, але без дурниць… Просто захоплює від початку і  до кінця», – Associated Press.
  3. «Наповнена діями, привабливими персонажами, що розвиваються, і крутою комедією книжка Довсон сподобається читачам, які шукають історію, яка буде водночас приємною та змістовною. Персонажі зростають через подолання перешкод, а фінал – чесний і щасливий», – Booklist.
  4. «Це історія і нерозділеного, і взаємного романтичного кохання, а ще прекрасної дружби, яка виникає між двома жінками на протилежних кінцях життя. Це справжня перлина – книга, написана з теплом, гумором і напругою, свідченням істини, що любов – це все», – Ненсі Стар, авторка бестселера «Сестри. Одна, дві, три».
  5. «“Сватання для початківців” запало мені в серце, тягнучи за собою зливу золотих блискіток. Довсон створила чарівний світ, населений персонажами, настільки привабливими та реальними, що здається, ніби вони можуть зайти на чашку кави. Смішна, мудра та зворушлива історія про закоханість – в болісному, безладному, радісному житті», – Керрі Енн Кінг, авторка бестселерів Closer Home і I Wish You Happy.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Медді Довсон

  Блог

  Романтична проза Медді Довсон вийде українською

  Романтична проза Медді Довсон вийде українською

  Дилогія американської письменниці Медді Довсон «Сватання для початківців» (Matchmaking for Beginners) та «Щаслива катастрофа» (A Happy Catastrophe) вийдуть друком у 2023-2024 роках. Перекладає Оксана Дятел.