Обкладинка:
тверда
Сторінок:
450
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Автор
Сара Ніша Адамс
Підзаголовок
The Reading List
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Список для читання

The Reading List

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Зворушливий дебют, який розповідає про те, як список бібліотечних книжок допомагає зав’язати неймовірну дружбу двом дуже різним людям.

  Вдівець Мукеш живе спокійним життям в лондонському Ілінгу. Він робить покупки щосереди, ходить до храму і хвилюється за свою онучку Прію, яка ховається у своїй кімнаті й читає, в той час як він проводить вечори за переглядом документальних фільмів про природу. Він дуже сумує за дружиною.

  Алейша – розумна, але тривожна підлітка, яка влітку підпрацьовує в місцевій бібліотеці. Зім’ятий аркуш, який вона знаходить в примірнику «Вбити пересмішника», – список романів, про які вона ніколи раніше не чула. Заінтригована і трохи знудьгована роботою дівчина імпульсивно вирішує прочитати всі ці книжки. Магічні історії рятують від болісної реальності, з якою вона стикається вдома.

  Коли Мукеш приходить до бібліотеки, відчайдушно намагаючись налагодити зв’язок з онукою-книголюбкою, Алейша йде за рекомендаціями списку… сподіваючись, що це стане порятунком і для нього. Поступово спільні читання створюють зв’язок між двома самотніми душами, бо вигадані історії допомагають їм втекти від горя та повсякденних негараздів, а ще знайти втіху.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Список читання» – номінант Goodreads Choice Award у категорії художня література (2021) та RUSA CODES Reading List у категорії література про стосунки (2022).
  2. Найкраще літнє читання за версіями Newsweek, Parade Magazine, NBC News, Lithub та Popsugar.
  3. «Ця історія – цілковита радість. Захопливий і вишукано написаний дебют», – Гайді Свейн, авторка бестселера The Winter Garden.
  4. «Якщо ви любите книги, прочитайте це. Якщо ви любите людей, прочитайте це. Якщо ви любите плакати від смутку, плакати від щастя і відчувати, ніби вас огорнули ковдрою, зітканою з чужого життя, прочитайте це», – Деббі Джонсон, авторка бестселера Maybe One Day.
  5. «Список для читання повністю передає магію читання та бібліотек. Я відчула себе частиною книжкового клубу Мукеша та Алейші, повертаючись до деяких зі своїх улюблених романів разом із цими новими друзями», – Луїза Геа, авторка The Lovely City.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Сара Ніша Адамс