У друці
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
416
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
У друці
У друці
Жанр:
художня література
Серії
Таке життя
Автор
Гейзел Прайор
Формат:
140*215 мм
ISBN:
978-966-917-734-6

Туди, де пінгвіни

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

300 грн
 • Немає в наявності

 • Вероніка Мак-Кріді живе у старовинному маєтку біля моря, любить вишуканий чай і документальні фільми про дику природу. І ще її мало хто бачив без яскраво-червоної помади на губах.

  Хоча зараз її взагалі мало хто бачить. Місис Мак-Кріді майже вісімдесят шість, вона рідко виходить з дому і весь час проводить наодинці з собою.

  У Вероніки немає друзів, немає рідних... І вирішити, кому відійде після її смерті величезний спадок — справжня проблема.

  Але сьогодні… сьогодні Вероніка прийме рішення, яке змінить усе її життя.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Прекрасна, життєствердна історія. Я читала "Туди, де пінгвіни" весь день. І збираюсь придбати примірник для стількох людей!» – Клер Макінтош.
  2. «Люблю цю чудову книжку. Непохитна, вперта, смішна і зворушлива Вероніка – несподівана героїня, яка підкрадеться і захопить ваше серце», – Тріша Ешлі.
  3. «Тепла та дотепна подорож самопізнання. Прайор доводить, що ніколи не пізно стати тою, ким мала б бути», – Венді Векс, авторка бестселера My Ex-Best Friend's Wedding.
  4. «Історія про старіння, людську доброту, старомодні цінності та захист планети, яка зворушує зворушує та надихає», – Culturefly.
  5. «Любов не проста, це найскладніше з усіх переживань, з якими ми стикаємось. Турбота про пінгвіна-сироту звільняє любов, яку Вероніка приховувала десятиліттями. Її 86 років – і ось весь світ біля її ніг. Я вважаю цей роман витвором мистецтва, написаний прозою такою плинною, що читається сам по собі. А характер Вероніки заслуговує найвищої оцінки», – Роберт Гіллман, автор The Bookshop of the Broken Hearted.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Гейзел Прайор

  Блог

  «Туди, де пінгвіни» Гейзел Прайор восени вийдуть українською

  «Туди, де пінгвіни» Гейзел Прайор восени вийдуть українською

  Видавництво «Рідна мова» готує переклади двох романів Гейзел Прайор Away with the Penguins (Туди, де пінгвіни) та Call of the Penguins (Пінгвіни кличуть). Вихід першої частини серії запланований на вересень 2021 року.