Обкладинка:
тверда
Сторінок:
1080
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Великий роман
Автор
Едвард Резерфорд
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-617-8373-18-4

Лондон

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

3 дописи у блозі

750 грн
В наявності

«Лондон» — захопливий історичний роман Едварда Резерфорда про місто, що є серцем Великої Британії. Про те, як воно виникло і розвивалося, про його світлі й темні часи. Про довгу дорогу до демократії, появу імпічменту — у XIV столітті! — і про те, як у боротьбі з парламентом монархи завжди програвали. Читач дізнається, як було створено Англійський банк і винайдено державний борг, чому Шекспір не друкував своїх творів і як з’явився весільний торт.

І все це, а також чимало інших цікавих фактів, подається на тлі життя кількох родин, представники яких набувають статків і втрачають їх, одружуються з палкого кохання чи з холодного розрахунку, шукають скарби і зниклого графського спадкоємця, борються за свободу країни чи за права жінок… Переплітаючи крізь століття долі своїх героїв, письменник досліджує питання: то хто ж вони насправді — ці англійці?

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Оригінальна назва книжки: London

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Роман «Лондон» – бестселер The New York Times.
  2. «“Лондон” відстежує історію англійської столиці від часів кельтів до наших часів. Перехоплює дух», – The Orlando Sentinel.
  3. «Видатний роман… Вторгнення легіонів Юлія Цезаря в 54 р. до н.е…. Розквіт лицарства та хрестові походи… Будівля театру “Глобус”... настання промислової революції… Чудовий спосіб відчути Лондон та англійську історію… Ми на власні очі спостерігаємо хіть Генріха VIII. Випадково підслуховуємо, як Джеффрі Чосер вирішує написати “Кентерберійські оповідання”. Кожен епізод – яскрава історія, що складається з невеликих шматочків, які закінчуються крихітними кліфгенгерами», – The New York Times.
  4. «Напруга, що змушує затамувати подих, зухвалі пригоди та пристрасні історії про кохання та війну», – The Times (Лондон).
  5. «Захопливий… Розгалужений епос», – San Francisco Chronicle.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Едвард Резерфорд

Едвард Резерфорд – псевдонім Френсіса Едварда Вінтла (народився у 1948 році у Солсбері, Англія).

Відомий автор епічних історичних романів, які охоплюють великі періоди часу, але відбуваються тільки у певних місцях. У його романах часто саме міста є головними героями.

Резерфорд відвідував Кембриджський університет і Стенфордську бізнес-школу, де отримав стипендію Слоуна. Після закінчення університету працював у політичних дослідженнях, видавництві та книжковій торгівлі. У 1983 кинув цю роботу, щоб написати роман Sarum – історію на десять тисяч років, події якої відбувались довкола територій Стоунхенджа та Солсбері. Роман, опублікований у 1987, одразу став міжнародним бестселером. Після цього успіху письменник створив низку історичних романів, які перекладені на понад 20 мов.

Українською у видавництві «Рідна мова» вийшов його роман «Париж».

Блог

Новинки квітня Видавництва «РМ»

Новинки квітня Видавництва «РМ»

Щомісяця публікуємо дайджест новинок та додруків Видавництва «РМ». Для вашої зручності кожну книжку наводимо з лаконічною характеристикою.

Блог

Вісім історичних романів для підлітків та дорослих

Вісім історичних романів для підлітків та дорослих

Історична література дозволяє не тільки мандрувати різними країнами і континентами, а й здійснювати подорожі в часі. Де саме і в який час розгортаються події наших історичних романів – читайте у цій добірці.

Блог

Уривок з історичного роману «Лондон» Едварда Резерфорда

Уривок з історичного роману «Лондон» Едварда Резерфорда

«Лондон» – понад двотисячолітня історія міста, яке почалося з невеличкого поселення біля річки і за кілька століть стало світовою столицею.