У друці
Передзамовлення
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
944
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
У друці
У друці
Жанр:
художня література
Серії
Великий роман
Автор
Едвард Резерфорд
Підзаголовок
Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше.
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-617-8373-61-0

Нью-Йорк

Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше.

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

750 грн 600 грн
 • Передзамовлення

 • Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше.

  Передзамовлення триває до 25 червня 2024 року включно
  Розсилка попередніх замовлень розпочнеться з 26 червня 2024 року

  Майстер історичних романів-бестселерів створює грандіозну, масштабну драму Нью-Йорка від заснування міста до сьогодення. Як і у своїх попередніх романах-бестселерах, Едвард Резерфорд висвітлює культурні, соціальні та політичні зрушення через життя різних за походженням і достатком родин.

  Розповідаючи про переплетення доль персонажів, багатих і бідних, афроамериканців і білих, тубільців та іммігрантів, Резерфорд оживляє важливі події, які сформували Нью-Йорк та Америку: війну за незалежність, становлення міста як великого торговельного й фінансового центру, ексцеси позолоченого віку, вибух імміграції наприкінці XIX та на початку XX століття, випробування Другої світової війни, майже крах Нью-Йорка в 1970-х і його бурхливе відродження в 1990-х, атаки на Всесвітній торговий центр… Усюди вкраплені захопливі епізодичні ролі видатних діячів від Джорджа Вашингтона та Авраама Лінкольна до Бейба Рута.

  «Нью-Йорк» — книжка, на яку чекали мільйони шанувальників Едварда Резерфорда. Блискуче поєднання романтичних епізодів з картинами баталій, сімейних драм та особистих тріумфів чудово відображає пошуки свободи та процвітання в центрі історії США.

  Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

  Оригінальна назва книжки: New York

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Роман «Нью-Йорк» – лауреат премії Девіда Дж. Ланґама-старшого у категорії американська історична проза та номінант Goodreads Choice Award в категорії історична проза (2013).
  2. Бестселер The New York Times. Входить до рейтингів «Найкращі книжки року» (за версією The Washington Post) та «Читати обов'язково» (за версією New York Post).
  3. «Збиває з ніг... Ще ніколи історія не була таким веселим читанням», – USA Today.
  4. «Нестримний, багатошаровий портрет», – The Washington Post.
  5. «У рік, коли відзначають 400-ту річницю заснування Нью-Йорка, хтось, безумовно, мав написати про це місто роман, і це зробив Едвард Резерфорд – майстер своєї справи (“Лондон,” “Париж” і т.д.). Книжка майже така ж величезна, як Емпайр-Стейт-Білдінг… і варта зусиль. Резерфорд простежує розвиток Великого Яблука від перших індіанців і до Веж-близнюків», – The Daily Mail.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Едвард Резерфорд

  Едвард Резерфорд – псевдонім Френсіса Едварда Вінтла (народився у 1948 році у Солсбері, Англія).

  Відомий автор епічних історичних романів, які охоплюють великі періоди часу, але відбуваються тільки у певних місцях. У його романах часто саме міста є головними героями.

  Резерфорд відвідував Кембриджський університет і Стенфордську бізнес-школу, де отримав стипендію Слоуна. Після закінчення університету працював у політичних дослідженнях, видавництві та книжковій торгівлі. У 1983 кинув цю роботу, щоб написати роман Sarum – історію на десять тисяч років, події якої відбувались довкола територій Стоунхенджа та Солсбері. Роман, опублікований у 1987, одразу став міжнародним бестселером. Після цього успіху письменник створив низку історичних романів, які перекладені на понад 20 мов.

  Українською у видавництві «Рідна мова» вийшов його роман «Париж».