Обкладинка:
тверда
Сторінок:
550
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Великий роман
Автор
Крістін Генна
Підзаголовок
Firefly Lane
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Провулок Світлячків. Книга 1

Firefly Lane

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Потужний роман про кохання, втрату та магію дружби…

  Бурхливого літа 1974 року Кейт Муларкі зайняла своє місце на дні ієрархії восьмого класу. Дивовижно, але потім через дорогу оселяється «найкрутіша дівчина в світі» і хоче дружити. Таллі Гарт, здається, має все – красу, розум, амбіції. Дівчата зовсім різні: Кейт –  приречена бути некрутою, але з люблячою родиною, яка соромить її на кожному кроці. Таллі – просякнута гламуром і таємничістю, але з секретом, який знищує її зсередини. Вони присягаються бути найкращими друзями назавжди; до кінця літа вони стають ТалліКейт. Нерозлучними.

  Так починається новий роман Крістін Генни, який охоплює більше трьох десятиліть та розгортається в мінливому тихоокеанському північно-західному регіоні. Гостра, потужна історія двох жінок і дружби, яка стає для них безпечним місцем у буремному житті.

  Мало не з народження Таллі відчайдушно прагне довести світові, що чогось варта. Покинута матір’ю в ранньому дитинстві, вона прагне безумовної любові. У блискучу епоху пишних зачісок вісімдесятих вона шукає чоловіків, щоб заповнити порожнечу в душі. В розкуті дев'яності її захоплюють телевізійні новини. Амбіції ведуть її до Нью-Йорка та мандрів всім світом, а також до слави, успіху... і самотності.

  Кейт рано розуміє, що в її житті не буде нічого особливого. В коледжі вона вдає, що прагне успіху, але все, чого вона насправді хоче, – закохатися, народити дітей і жити звичайним життям. Енергія в Кейт вирує так само, як і в Таллі. Та вона не знає, як статус дружини та матері змінить її... як вона втратить з поля зору те, ким колись була і чого прагнула. І як сильно заздритиме своїй знаменитій найкращій подрузі…

  Упродовж тридцяти років Таллі та Кейт допомагали одна одній, долаючи шторми дружби: ревнощі, гнів, біль, образу. Вони думають, що пережили все, до моменту, який розділяє їх і влаштовує найскладніше випробування.

  Провулок Світлячків – більше, ніж роман про дорослішання, це історія покоління жінок, одночасно благословенних та проклятих вибором. Це про обіцянки, таємниці та зради. І, зрештою, про єдину людину, яка справді, по-справжньому знає вас – знає, що може завдати вам болю… і зцілити вас. Провулок Світлячків – історія, яку ви ніколи не забудете і яку захочеться передати найкращому другові.

  3 причини прочитати
  цю книгу

  1. «Провулок Світлячків» – номінант Romantic Times Reviewers' Choice Award у категорії література, створена жінками (2008).
  2. Екранізовано в серіалі Netflix.
  3. «Епічне дослідження складної ситуації між найкращими подругами: одна обирає шлюб і материнство, а інша – кар’єру і славу», – Publishers Weekly.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Крістін Генна

  Блог

  Рецензія на роман «Чотири вітри» Крістін Генни

  Рецензія на роман «Чотири вітри» Крістін Генни

  1921-1940 роки – складні для Америки часи – Велика депресія, коли деякі штати в США страждали від посухи і пилових бур, а фермери й їхні родини мусили кидати домівки й шукати долі в інших місцях, де їх ніхто не чекав.