Обкладинка:
тверда
Сторінок:
250
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Серії
Сучасний підлітковий роман
Автор
Стівен Чбоскі
Підзаголовок
The Perks of Being a Wallflower
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Привіт, це Чарлі, або Переваги сором’язливих

The Perks of Being a Wallflower

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Дебютний роман Стівена Чбоскі розповідає про спостережливого «сором'язливця» Чарлі, який прокладає власний шлях у дивному світі між підлітковим і дорослим життям. Перші побачення, сімейна драма та нові друзі. Секс, наркотики та «Шоу жахів Роккі Горрора». Жахлива втрата, молоде кохання і життя на узбіччі. Між спробами жити своїм життям і спробами втекти від усього, Чарлі має навчитися переживати ті мінливі та болісні дні, що називаються дорослішанням.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Міжнародний бестселер. Бестселер №1 у категорії Young Adult на Amazon. Найкраща YA книжка за версією Американської бібліотечної асоціації (2000 року).
  2. Екранізація, де в головних ролях зіграли Лоґан Лерман та Емма Вотсон. Автор книжки, Стівен Чбоскі – сценарист і режисер фільму.
  3. «Позачасова історія для кожної молодої людини, якій треба зрозуміти, що вона не самотня», – Джуді Блум.
  4. «Інколи з’являється роман, який стає наріжним каменем цілого покоління. Однією з таких книжок є “Привіт, це Чарлі”», – Р. Дж. Паласіо, автор бестселера «Чудо».
  5. «Чесно, я думаю, що світ був би кращим, якби було більше таких людей, як Чарлі», – акторка та активістка Емма Вотсон.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Стівен Чбоскі

  Народився: 25 січня 1970 р.

  Американський письменник, режисер та сценарист. Став відомим після написання підліткового роману «Привіт, це Чарлі! або Переваги сором’язливих», на основі якого було знято однойменний фільм.