Хіти
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
304
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Ілюстрації:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
комікси
Серії
Комікси DC та Vertigo
Автор
Воррен Елліс, Дерік Робертсон 
Формат:
165*250 мм
ISBN:
978-966-917-509-0
Жанр:

Трансметрополітан. Книга 1

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

400 грн
 • Немає в наявності

 • Видатний журналіст і шанувальник змінених станів Спайдер Єрусалим утік від марнот міського життя у гірську дичавину, де захистився від небажаної уваги кордоном із вірусних мін і самітницького волосяного покрову.  

  Але так уже сталося, що віддаватися параноїдальному гедонізмові — заняття не з дешевих, а коли над буйною голівонькою висять угоди про ненаписані книжки, не лишається іншого вибору, крім розпрощатися з пасторальною ідилією й повернутись до ненависного фаху.

  На Спайдерове нещастя, є тільки одне місце у світі, де збочений словоблудник його калібру може заробити собі на м‘ясце насущне, а саме — Місто, тобто велетенський трансгуманістичний мурашник, залізобетонна чаша Петрі, де копошаться, визрівають і мутують людські й не тільки спільноти, а також різномасті корупціонери й покидьки.

  Для тих, хто здатен давати собі раду в такому неспинному чорториї, Місто — письменницький рай. Але для Спайдера Єрусалима це особисте пекло.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Воррен Елліс

  Народився 16 лютого 1968 року в Ессексі, Англія.

  Британський автор коміксів. Однією з провідних тем у його творчості є трансгуманізм.

  Найвідоміші роботи: Transmetropolitan (Трансметрополітан), Hellblazer, Red, Fell, Ruins (Marvel 1995), Planetary (WildStorm 1999), The Authority (WildStorm 1999), Nextwave (Marvel 2006), Black Summer (AvatarPress 2007), Anna Mercury (AvatarPress 2008), No Hero (AvatarPress 2008), Supergod (AvatarPress 2009).

  Блог

  Велике осіннє передзамовлення коміксів «Рідної мови»

  Велике осіннє передзамовлення коміксів «Рідної мови»

  Оголошуємо старт передпродажу одразу чотирьох крутих коміксових новинок.

  Блог

  Спайдер Єрусалим – ґонзо-журналіст, який змінює світ

  Спайдер Єрусалим – ґонзо-журналіст, який змінює світ

  У день народження Воррена Елліса запрошую познайомитись ближче з фронтменом його «Трансметрополітану» – пронозою Спайдером Єрусалимом. Якщо ви досі не брали до рук цей епохальний мальопис, то саме час!