The Sandman. Пісочний Чоловік. Безмежні ночі
«Ґейман веде нас у шалену подорож крізь ніч Безмежних, від портретів Страждання до садів Судьби, через вечірку на початку Всесвіту та острови Венеції...
Ціна: 500 грн
The Sandman. Пісочний Чоловік. Книга 1
Перша з дванадцяти книг, які складають повну серію про «СЕНДМЕНА», відкриває унікальну для графічної літератури сагу і знайомить читачів із чарівним і..
Ціна: 600 грн
The Sandman. Пісочний чоловік. Книга 10
Прадавні боги, старі друзі й вороги збираються пригадати й віддати належне померлому Володарю Снів у ПОМИНАННІ, завершуючи довгу історію Морфея з роду..
Ціна: 600 грн
The Sandman. Пісочний чоловік. Книга 2
Друга з дванадцяти книг, які складають повну серію про «СЕНДМЕНА», розповідає історію Роуз Вокер. Їй дістається усе, чого вона не очікувала: давно заг..
Ціна: 600 грн
The Sandman. Пісочний чоловік. Книга 3
Чотири унікальні оповідання утворюють собою цей гобелен третьої з дванадцяти книг повного зібрання ПІСОЧНОГО ЧОЛОВІКА: нагороджена Всесвітньою премією..
Ціна: 600 грн
The Sandman. Пісочний чоловік. Книга 4
Десять тисяч років тому Морфей, Король Снів, прирік жінку, яка його кохала, до вічного прокляття. У «ПОРІ ТУМАНІВ» Безмежні, інші члени його безсмертн..
Ціна: 600 грн
The Sandman. Пісочний чоловік. Книга 5
Уявні пейзажі дитинства створюють декорації для ГРИ В ТЕБЕ, п’ятого тому повного зібрання ПІСОЧНОГО ЧОЛОВІКА. У давно забутому закутку Краю Снів, у ст..
Ціна: 600 грн
The Sandman. Пісочний чоловік. Книга 6
Шостий том повного зібрання ПІСОЧНОГО ЧОЛОВІКА веде Повелителя Снів через дев’ять видатних історій, у яких він торкається життів людей від туманів мин..
Ціна: 600 грн
The Sandman. Пісочний чоловік. Книга 7
У сьомому томі повного зібрання ПІСОЧНОГО ЧОЛОВІКА Схибленість, наймолодша з великої родини, знаної як Безмежні, умовляє свого брата Сна допомогти їй ..
Ціна: 600 грн
The Sandman. Пісочний чоловік. Книга 8
Опинившись у вирі шторму реальності, мандрівники з різних часів, міфів та пластів уяви сходяться у загадковому трактирі в КІНЦІ СВІТІВ. За традицією ..
Ціна: 600 грн
The Sandman. Пісочний чоловік. Книга 9
Вони мали чимало імен: Еринії. Евменіди. Діри. Фурії. Вони чинять помсту, невблаганні й неспинні, і не спочинуть, поки злочин, за який вони карають, н..
Ціна: 750 грн
The Sandman. Пісочний Чоловік. Полювання на сни
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПРЕМІЇ БРЕМА СТОКЕРА 1999 (Ілюстрована оповідь) НОМІНАНТ НА ПРЕМІЮ Г’ЮҐО 2000 (Найкраща дотична робота) «Усе починається з парі між б..
Ціна: 500 грн
Новинки
The Sandman. Пісочний чоловік. Увертюра
КАЗКА, ЯКА СТВОРЮВАЛАСЯ ДВА ДЕСЯТИЛІТТЯ Світобудова знає його під багатьма іменами. Там, де існує життя, він та шестеро його братів і сестер, які н..
Ціна: 600 грн
V означає Vендета
Автор: Алан Мур
Жахна оповідь про втрату свободи та ідентичності в тоталітарному світі, правдоподібному до щему, «V ОЗНАЧАЄ VЕНДЕТА» —одне з найбільших досягнень у св..
Ціна: 750 грн
Бетмен: Білий Лицар
Автор: Шон Мерфі
ДЖОКЕР БІЛЬШЕ НЕ СКАЖЕНИЙ! У світі, де Принц Злочинності Клоун вилікувався від божевілля, чоловік, відомий як Джек Нап’єр, поставив собі мету вилікув..
Ціна: 600 грн
Бетмен: Самозванець
Місія Брюса Вейна як Темного Лицаря почалася лише з рік тому, але він уже бачить, що впливає на місто. На жаль, у нього з’явилися могутні вороги. Змін..
Ціна: 500 грн
Хіти
Бетмен: Троє Джокерів
ХТО ТАКІ ТРОЄ ДЖОКЕРІВ? Бетмен не розуміє, чому і як, але справи такі: злочинець, за яким він ганявся усе своє життя, насправді зовсім не один. Є т..
Ціна: 750 грн
Хіти
Бетмен. Проклятий
ДЖОКЕР ПОМЕР. Це поза сумнівом. Та чи це Бетмену урвався терпець, чи якась інша таємнича сутність скрутила йому шию — залишається загадкою. Річ у ті..
Ціна: 750 грн
Бетмен. Убивчий жарт
Автор: Алан Мур
«УБИВЧИЙ ЖАРТ» — один із найкращих творів про Джокера в історії жанру і одна із найкращих робіт Алана Мура за всю його зіркову кар’єру. Навіть якщо ви..
Ціна: 300 грн
Болотяна Істота. Зелене пекло
«НАМ ВМИРАТИ АБО ТАМ, У ВІДКРИТОМУ МОРІ, АБО ТУТ, У БИТВІ ЗА НАШ ДІМ. ПИТАННЯ ВИБОРУ НЕ СТОЇТЬ». Землі майже кінець. Останні представники людства ч..
Ціна: 750 грн
Вартові
Автор: Алан Мур
 «Вартові» — роман Алана Мура, відзначеного багатьма нагородами за комікси «В — значить Вендетта» і «Бетмен: Убивчий Жарт», і художника Дейва Ґіб..
Ціна: 750 грн
Гарлін
Докторка Гарлін Квінзель – блискуча молода психіатриня, що має ліки від божевілля – вживає різких заходів, аби врятувати Ґотем від самого себе. Познай..
Ціна: 750 грн
Джокер
«Я НЕ ЗНАЮ ДЕТАЛЕЙ, НЕ ЗНАЮ, ЧОМУ, АЛЕ... ДЖОКЕРА ВИПИСАЛИ З ЛІКАРНІ АРКЕМ...» Так починається пекуче знайомство з божевільним світом і надтріснуто..
Ціна: 750 грн
Джокер. Том перший
Арка «Бетмен: Війна Джокера» була лише початком! На лікарню Аркем здійснено напад, і Джокер опиняється в центрі уваги. Загадкова благодійниця найма..
Ціна: 500 грн
У друці
Передзамовлення
Казки. Книга 7
Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше. Передзамовлення триває до 8 травня 2024 року включно Розсилка попередніх..
Ціна: 400 грн (замість 500 грн)
Акції
Новинки
Комплект з двох коміксів «Ласун» Джеффа Леміра
До комплекту увійшли: «Ласун. Книга 1» Хлопчик i Велет Сім років тому, немов лісова пожежа, спалахнула пандемія, що вбила мільярди людей. Діт..
Ціна: 900 грн (замість 1 200 грн)
Акції
Комплект з усіх коміксів серії «The Sandman. Пісочний чоловік» Ніла Ґеймана
До комплекту увійшли десять коміксів серії «The Sandman. Пісочний чоловік» Ніла Ґеймана. The Sandman. Пісочний Чоловік. Книга 1. Прелюдії й ноктюрн..
Ціна: 4 613 грн (замість 6 150 грн)
Ласун. Книга 1
Хлопчик i Велет Сім років тому, немов лісова пожежа, спалахнула пандемія, що вбила мільярди людей. Діти, які народилися відтоді, стали частиною нов..
Ціна: 600 грн
Новинки
Ласун. Книга 2
Види на межI зникнення Настали найтемніші часи для людства. За сім років, що минули з моменту появи немочі, загинули мільярди людей. Усі діти, наро..
Ціна: 600 грн
Новинки
Проповідник. Книга 6
На Землі — як на Небесах. ПРОПОВІДНИК — від усього серця щирий, їдкий, та безпардонно нецензурний — оповідає про епічний шлях преподобного Джессі К..
Ціна: 800 грн
Новинки
Роршах
Автор: Том Кінґ
Хто криється за маскою? Минуло 35 років відтоді, як Озимандія скинув на Нью-Йорк гігантського кальмара з іншого виміру, вбивши тисячі людей і навік..
Ціна: 600 грн
Трансметрополітан. Книга 1
Видатний журналіст і шанувальник змінених станів Спайдер Єрусалим утік від марнот міського життя у гірську дичавину, де захистився від небажаної уваги..
Ціна: 600 грн
Показано з 1 по 32 із 32 (всього 1 сторінок)