Акції
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Комплекти
Комплект
Жанр:
художня література, підліткова література
Серії
Відомі та незвідані
Формат:
150*225 мм
ISBN:

Комплект з 1-4 книжок світової класики серії «Відомі та незвідані»

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

1 450 грн 1 088 грн
В наявності

До комплекту увійшли чотири книжки світової класики серії «Відомі та незвідані»:

«Життя та незвичайні й дивовижні пригоди Робінзона Крузо» Данієль Дефо
   
«Життя та незвичайні й дивовижні пригоди Робінзона Крузо» — роман, знайомий нам із самого дитинства. Історія про чоловіка, що прожив 28 років на безлюдному острові. Є тут і захопливі мандри, і підступні пірати, і жорстокі людожери… Романтика й екзотика. Прагнення вижити попри все. Перемогти бурхливу стихію, дику природу й самого себе. Та чи все так очевидно в цій історії? Чому «Робінзон Крузо» став першим європейським бестселером? Що це — пригодницький роман, сповідь героя, посібник для самовиховання, християнська проповідь, а чи хроніки, які мають документальну основу?

Жертва невблаганного фатуму, Робінзон швидко звикає до нового життя — і вже скоро почувається Адамом у Раю, місіонером-просвітителем. Добрий господар, він мудро править своїми васалами, розподіляє острівні блага, судить і карає. Він навчає і виховує П’ятницю, але чомусь ніколи не питає, яке в того справжнє ім’я. Робінзон мудрий і справедливий. Однак… Чи бувають хороші колонізатори?

То хто ж він насправді, цей «король і повелитель усього острова»? Вирішувати тільки вам.

«Книга джунглів» Джозеф-Редьярд Кіплінг
   
Коли ми чуємо назву «Книга джунглів», наша пам’ять вмить послужливо відтворює історію Мауглі — хлопчика, вихованого вовками. Але «Книга джунглів» — це не лише про нього. Вона також про морського Білого Котика, який шукає нових земель, щоб врятувати родичів. Про те, як потрапляють у рабство і яких зусиль вартує наступним генераціям з того рабства звільнитися. Про подвиг відважного мангуста Ріккі-Тіккі-Таві. Про людей серед звірів і про тварин серед людей. Про те, як формується вірність законам племені, готовність діяти, прагнення служити високим цілям.

А ще в цій книжці такі самі довершені, як і проза, вірші Редьярда Кіплінга. Поетичні епіграфи і фінальні поезії створюють обрамлення, в якому діють герої оповідань.

«Книга джунглів» — фантазія, мрія про баланс закону і свободи, про поєднання дитячої невинності й дорослої відповідальності.

«Пригоди Олівера Твіста» Чарльз Дікенс

Твір класика англійської літератури Чарльза Дікенса (1812–1870) розповідає про злигодні та поневіряння маленького сироти Олівера Твіста, який виріс у притулку для бідних (так званому робітному домі). Утікши звідти, Олівер потрапляє в лондонські нетрі, де його, як і інших безпритульних, навчають злодійського ремесла. Щаслива розв’язка — Олівера рятує «ідеальний джентльмен», містер Браунлоу, — підтверджує оптимістичну впевненість письменника в перемозі людяності й добра над злом і несправедливістю.

«Різдвяна пісня у прозі. Святкова повість із Духами» Чарльз Дікенс
    
Різдво! Янголи співають і прославляють диво народження Христа! Сама лише згадка про це свято наповнює серце світлою радістю. І та Різдвяна зоря, яку колись побачили на небі, світить нам світлом Добра завжди. Вся родина збирається разом. Малеча тішиться подарунками, а для дорослих найкращим подарунком стає безпосередня і така щира радість дітей.

А про що ж «Різдвяна пісня» Чарльза Дікенса, написана в 1843 році? Чим уже майже 200 років приваблює вона читачів, а в останні сто років ще й глядачів?

Хіба може скнара Ебенезер Скрудж, який зневажає радість і свято, чимось зацікавити? Чи зможе він хоча б поспівчувати чужому горю? Чи здатен Скрудж стати добрим і великодушним, втіливши дух Різдва? Виявляється, талановитий письменник уміє так зобразити нікчемного лихваря, що читачі мимохіть хочуть дізнатися його історію. І Дікенс веде за собою дітей і дорослих, бо йому самому цікаво довідатися, що ж принесуть Духи Колишнього, Нинішнього і Прийдешнього Різдва. Він дає шанс змінитися і своєму безсердечному герою-скупердяєві, і всім, хто забув про те, що Різдво — це час для добрих побажань і добрих справ, для див…

Отож читайте цю різдвяну казку всією родиною, а надто — в переддень Різдва!

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Блог

Видавничі плани: світова література в серії «Відомі та незвідані»

Видавничі плани: світова література в серії «Відомі та незвідані»

Публікуємо першу вісімку знакових творів світової літератури, які виходимуть в серії «Відомі та незвідані». Перші дві книжки побачать світ вже восени 2023 року.

Блог

Новинки січня Видавництва «РМ»

Новинки січня Видавництва «РМ»

Щомісяця публікуємо дайджест новинок та додруків Видавництва «РМ». Для вашої зручності кожну книжку наводимо з лаконічною характеристикою.